Tropical Gold Ananass

Tropical Gold ananass – parem maitse

Tropical Gold ananass loob maitse ja kvaliteedi uue taseme. Dole on juba mitme aasta vältel valmistanud Tropical Gold ananassisorti ja tänapäeval on juba peaaegu kõigi euroopa tarbijate ostetud värsked ananassid sedasama Gold sorti.

Nüüd on Dole pakendanud selle populaarse värske ananassi ka konservi näol. Tarbijale tähendab see suurt hüpet kvaliteedis. Konservananass omas mahlas on nüüd endisest maitsvam, kvaliteetsem ja tervislikum. Filipiinide kasvandustest tulev Dole Tropical Gold ananassisort sisaldab C-vitamiini 100 grammi kohta 32 mg ehk mitu korda rohkem kui paljud teised ananassikonservid.

Tropical Gold’i maitse on suurepärane, sest see on looduslikult magus ananassisort. Magusus tuleb viljast endast ja suhkrut ei ole juurde lisatud.  Lisaks sellele on viljaliha mahlakas ning värv kaunis kuldkollane. Juba sajast grammist Tropical Gold ananassist saab täiskasvanu 53% päeva C-vitamiini vajadusest. Värske ananass on kuninganna aga konservis olev Tropical Gold on sellele väga lähedal olev printsess.

Dole Tropical Gold’i on saadaval viiludena ja ka tükkidena 227 grammi konservides.

Ananass on hea C-vitamiini, magneesiumi ja foolhappe allikas ning sellel on vedelikueraldumist soodustav mõju. Ananass on mitmeotstarbeline vili, mis sobib paljude eri toitude valmistamiseks aga maitseb ka lihtsalt niisama süües. Vähesed on märganud, et tavalise konservananassi C-vitamiini sisaldus on ainult üks neljandik võrreldes värske ananassiga.

See postitus on lisatud rubriiki Uudised. Lisa see link oma lemmikutesse.